Aktualności

Smerf Maruda prosi o pomoc !

Smerf Maruda prosi o pomoc !

W związku z przymusową przeprowadzką, proszę o pomoc w jej przeprowadzeniu. Potrzeba mi 1 000 zł na transport i urządzenie się  na...

„Działaj globalnie, kupuj regionalnie

„Działaj globalnie, kupuj regionalnie" - akcja Smerfa Marudy

Od jutra (wtorek) rusza DOMÓWKA na Leśnej 6A pod hasłem DZIAŁAJ GLOBALNIE, KUPUJ REGIONALNIE Zapraszam jutro (17 luty)  i w...

Kalendarz imprez Ustka 2018 - relacja ze spotkania.

Kalendarz imprez Ustka 2018 - relacja ze spotkania.

Na dzisiejsze spotkanie informacyjne dotyczące planowych imprez, wydarzeń sportowych i kulturalnych w sezonie letnim 2018. przyszło 6...

Niebywała Okazja ! Wyprzedaży na Leśnej 6A w Ustce

Niebywała Okazja ! Wyprzedaży na Leśnej 6A w Ustce

Szczegóły ceny,  dzisiaj wieczorem oraz jutro na tej stronie. Wyprzedaż zaczyna się we wtorek 6 stycznia  od 12:00 do 17:00....

Koncepcji utworzenia Targu Rybnego w Porcie Ustka - relacja z konsultacji.

Koncepcji utworzenia Targu Rybnego w Porcie Ustka - relacja z konsultacji.

Na spotkanie w sprawie "Koncepcji utworzenia Targu Rybnego w Porcie" przyszło 20 parę osób, taka jest nasza Pustka, rybacka wiocha . Ku...

Pucz radnego Grzegorza Koskiego, czy Ustecki Ciamajdan?

Pucz radnego Grzegorza Koskiego, czy Ustecki Ciamajdan?

  Aktualizacja : W Ustce lepsze cyrki, scenariusz jak z 16 XII 2016 - Posłuchajcie części II - "Pucz radnego Grzegorza Koskiego,...

Kto pomoże Smerfowi Marudzie ? ... coby

Kto pomoże Smerfowi Marudzie ? ... coby "Chciało się chcieć"

 Kto pomoże Smerfowi Marudzie z Ustki, niezależnemu dziennikarzowi obywatelskiemu?   Pierwsza złotówka padła, kto następny...

Relacja filmowa ze spotkania w Ustce z Dorotą Arciszewską-Mielewczyk, posłanką PiS

Relacja filmowa ze spotkania w Ustce z Dorotą Arciszewską-Mielewczyk, posłanką PiS

Pierwsza relacja filmowa będzie za godzinę, najdłużej w ciągu całego spotkania zadawał pytanie nadradny Grzegorz Koski. Po...

Prokuratura umorzyła dochodzenie w sprawie Danuty Wawrowskiej.

Prokuratura umorzyła dochodzenie w sprawie Danuty Wawrowskiej.

Prokuratura umorzyła  dochodzenie w sprawie mecenasa Danuty Wawrowskiej, nie dopatrując się czynu zabronionego. Prokurator ze Słupska...

 Budowa w Ustce Centrum  Biblioteczno-Kulturalnego - wstępne zamówienie.

Budowa w Ustce Centrum Biblioteczno-Kulturalnego - wstępne zamówienie.

Miasto Ustka ogłosiło dialog techniczny na realizcji  inwestycji - "Budowa parkingu podziemnego w Ustce wraz z zagospodarowaniem...

  • Smerf Maruda prosi o pomoc !

    Smerf Maruda prosi o pomoc !

    niedziela, 18, luty 2018 13:08
  • „Działaj globalnie, kupuj regionalnie

    „Działaj globalnie, kupuj regionalnie"...

    wtorek, 13, luty 2018 08:14
  • Kalendarz imprez Ustka 2018 - relacja ze spotkania.

    Kalendarz imprez Ustka 2018 - relacja...

    poniedziałek, 05, luty 2018 19:13
  • Niebywała Okazja ! Wyprzedaży na Leśnej 6A w Ustce

    Niebywała Okazja ! Wyprzedaży na...

    niedziela, 04, luty 2018 18:06
  • Koncepcji utworzenia Targu Rybnego w Porcie Ustka - relacja z konsultacji.

    Koncepcji utworzenia Targu Rybnego w...

    wtorek, 23, styczeń 2018 12:44
  • Pucz radnego Grzegorza Koskiego, czy Ustecki Ciamajdan?

    Pucz radnego Grzegorza Koskiego, czy...

    niedziela, 24, grudzień 2017 07:57
  • Kto pomoże Smerfowi Marudzie ? ... coby

    Kto pomoże Smerfowi Marudzie ?......

    niedziela, 10, grudzień 2017 09:36
  • Relacja filmowa ze spotkania w Ustce z Dorotą Arciszewską-Mielewczyk, posłanką PiS

    Relacja filmowa ze spotkania w Ustce z...

    środa, 29, listopad 2017 19:40
  • Prokuratura umorzyła dochodzenie w sprawie Danuty Wawrowskiej.

    Prokuratura umorzyła dochodzenie w...

    sobota, 25, listopad 2017 14:28
  •  Budowa w Ustce Centrum  Biblioteczno-Kulturalnego - wstępne zamówienie.

    Budowa w Ustce Centrum...

    piątek, 24, listopad 2017 16:36

Raport z akcji Jawne Rejestry Umów

  • Rejestr Umów Ustka 2015

    poniedziałek, 27, lipiec 2015 14:23
  • Ujawniamy umowy o dzieło i zlecenie miasta Ustka

    wtorek, 02, czerwiec 2015 08:08
  • Ujawniamy rejestr umów miasta Kępice 2013-2015 .

    wtorek, 02, czerwiec 2015 07:28
  • Rejestr umów Starostwa Powiatowego w Słupsku 2014-15

    wtorek, 02, czerwiec 2015 06:59
  • Ujawniamy rejestry umów Starostwa Powiatowego w Słupsku 2012-2013

    poniedziałek, 20, kwiecień 2015 19:22
  • Ujawniamy rejestry umów Gminy Wiejskiej Ustka 2014-2015

    poniedziałek, 20, kwiecień 2015 19:16
  • Usteckie stowarzyszenia do kontroli.

    niedziela, 22, marzec 2015 12:34
  • Apel - pomóżcie rozliczać gminy, stowarzyszenia, fundacje z publicznych pieniędzy

    niedziela, 15, marzec 2015 11:40
  • Ustecki Publiczny Rejestr Umów 2015

    wtorek, 20, styczeń 2015 16:21
  • Ustecki Publiczny Rejestr Umów aktualizacja

    poniedziałek, 08, grudzień 2014 15:25
  • Jak wójt Anna Sobczuk-Jodłowska nie udostępnia informacji publicznej

    piątek, 07, listopad 2014 10:17
  • Scany rejestrów umów Ustki, za 2012-2013 rok

    wtorek, 30, wrzesień 2014 19:22
  • Ujawniamy rejestr umów Gminy wiejskiej Ustka za 2014 rok oraz inne wiadomości

    wtorek, 30, wrzesień 2014 16:38
  • Sierpień 2014 - Zestawienie usteckiego rejestru umów

    sobota, 23, sierpień 2014 14:52
  • Dlaczego Darłowo, od 7 kwietnia 2014 nie ujawnia skanów rejestrów umów ?

    piątek, 13, czerwiec 2014 18:18
  • Publiczny Rejestr Umów Gminy Wiejskiej Ustka 2007-2013 r

    poniedziałek, 24, marzec 2014 20:53
  • Aktualności z akcji Jawny rejestr Umów

    niedziela, 23, marzec 2014 13:14
  • Zestawienie usteckiego rejestru umów 2014 - aktualizacja.

    sobota, 22, marzec 2014 08:17
  • Uaktualnienie - Na wniosek Smerfa Marudy, Słupsk opublikował rejestr umów za 2012 i 2013 roku

    niedziela, 09, marzec 2014 19:06
  • Słupsk udostepnił Rejestr Umów

    środa, 05, marzec 2014 08:07

Przypomnimy w skrócie , jak wyglądały poprzednie wybory w Gminie Wiejskiej Ustka z 2010 roku , kto startował i kto wygrał. Dane z PKW.

 Klikając w nazwisko , dowiecie się, ile dana osoba zdobyła głosów.

Nr listy Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie) Skrócona nazwa komitetu Liczba kandydatów w okręgu nr. Ogółem kandydatów
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE   2 1 2       1   1 1   8
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ KWW POROZUMIENIE-SAMORZĄD-ZIEMIA SŁUPSKA           1   1         2
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTKA-GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ KWW USTKA-GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ     1               1   2
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY KWW TERAZ MY     1         1         2
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA KWW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA 1 2 1 2 1 2 1 1 1 1 1 1 15
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DIEMIENTIEW KWW ANNA DIEMIENTIEW             1           1
22 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSIEDLE KWW OSIEDLE       1                 1
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA GRUSZCZYŃSKIEGO KWW STEFANA GRUSZCZYŃSKIEGO           1             1
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA PĘPLINA I OKOLIC" KWW "DLA PĘPLINA I OKOLIC"   1                     1
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY USTKA KWW ROZWÓJ GMINY USTKA               1         1
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAINA W KRATĘ KWW KRAINA W KRATĘ               1         1
27 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMOWIT MILOCH KWW ZMILOCH 1                       1
28 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA HADRYŚ KWW JACKA HADRYŚ                       1 1
29 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WAWROWSKIEJ KWW DANUTY WAWROWSKIEJ             1           1

 

Szczegóły o kandydatach poniżej:

 

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Pacholak Józef 74 Duninowo
2 Bokacz Piotr 20 Golęcino
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Bokacz Krzysztof 24 Golęcino
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Szuwalski Stanisław 63 Objazda
2 Barańska Kamila Barbara 27 Objazda
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 8] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Paul Andrzej Rafał 32 Możdżanowo
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 10] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Jabłońska Iwona Anna 25 Przewłoka
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 11] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Garst Tomasz Maciej 43 Gąbino

 

 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ [Okręg nr 6] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kaleta Danuta 54 Przewłoka
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ [Okręg nr 8] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Wyłupek Katarzyna Aneta 29 Starkowo

 

 

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTKA-GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ [Okręg nr 3] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Pudlak Krzysztof Bogusław 24 Wytowno
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTKA-GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ [Okręg nr 11] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Matyjasik Krzysztof Daniel 33 Gąbino

 

 

Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY [Okręg nr 3] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Buksakowska Katarzyna Małgorzata 31 Wytowno
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY [Okręg nr 8] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Żytko Wojciech Ireneusz 48 Możdżanowo

 

 

Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 1] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Konarzewski Leszek 57 Zaleskie
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Dudka Henryk Zbigniew 49 Duninowo
2 Kurowski Wiesław Józef 51 Pęplino
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Laskowski Wacław 26 Wytowno
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 4] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Lempek Halina 68 Objazda
2 Kopka Małgorzata Beata 41 Machowinko
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 5] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Żabiński Bogdan Mieczysław 73 Niestkowo
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 6] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Tomaszewski Henryk Antoni 70 Przewłoka
2 Wiatrak Robert Piotr 38 Zapadłe
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 7] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Grzybowski Czesław 59 Zimowiska
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 8] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Bokacz Anna 38 Golęcino
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 9] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kostka Jolanta Elżbieta 61 Wodnica
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 10] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Moch Jerzy Mirosław 63 Machowino
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 11] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Korbiel Marian Ryszard 57 Gąbino
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ GMINY USTKA [Okręg nr 12] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Fudala Sławomir Stanisław 39 Rowy

 

 

Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DIEMIENTIEW [Okręg nr 7] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Diemientiew Anna Wiktoria 44 Grabno

 

 

Lista nr 22 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSIEDLE [Okręg nr 4] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Nieścioruk Jan 47 Objazda

 

 

Lista nr 23 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA GRUSZCZYŃSKIEGO [Okręg nr 6] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Gruszczyński Stefan Andrzej 52 Przewłoka

 

 

Lista nr 24 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA PĘPLINA I OKOLIC" [Okręg nr 2] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kuligowski Robert Józef 42 Pęplino

 

 

Lista nr 25 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY USTKA [Okręg nr 8] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Krawczyk Józef 58 Możdżanowo

 

 

Lista nr 26 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAINA W KRATĘ [Okręg nr 8] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Sasko Sylwia 22 Starkowo

 

 

Lista nr 27 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMOWIT MILOCH [Okręg nr 1] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Miloch Ziemowit Włodzimierz 32 Zaleskie

 

 

Lista nr 28 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA HADRYŚ [Okręg nr 12] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Hadryś Jacek 48 Rowy

 

 

Lista nr 29 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WAWROWSKIEJ [Okręg nr 7] - Zarejestrowana

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 Wawrowska Danuta Krystyna 54 Grabno